EVops

Živě s Komenským

Přijměte pozvání na 29.4. v 16.00 ZOOM přednášku s Janem Háblem  

Komeniolog Doc. PhDr. Jan Hábl, Ph.D. bude sdílet „To nejlepší z Komenského Porady o nápravě věcí lidských“ pro současné období a odpovídat na vaše dotazy. Na co byste se zeptali Komenského vy?

Bližší informace a registraci naleznete na Facebooku Projekt Komenský 2020.  Den před konáním webináře přihlášeným zájemcům automaticky přijde odkaz na ZOOM setkání. Máte-li chuť přispět do diskuse, posílejte své otázky ZDE (formulář).

Přednáška Komenský 2Přijměte pozvání na youtuberskou sérii Petra Kadlece SVĚT, KTERÝ MÁ BUDOUCNOST (můžete sdílet i se svými žáky a studenty). 

 Zveme učitele ke sledování a sdílení nové sedmidílné YouTube série pro mládež s názvem „SVĚT, KTERÝ MÁ BUDOUCNOST“ z dílny Komenský 2020Autorem videí je známý YouTuber a lektor etických programů na školách – Petr Kadlec Premiéra Promo-videa a 1. dílu „MÉDIA, KTERÁ MAJÍ BUDOUCNOST“ byla 15.4. na YOUTUBEkanále KOMENSKÝ 2020Další díly s tématy: rodina, politika, podnikání, vzdělávání a umění budou zveřejněny vždy následující středu v 15h.

 Přihlaste se k odběru na YouTube a dostanete vždy aktuální pozvánku na premiérové vysílání.

 Připojme se ke Komenského nadčasové vizi a udělejme svět lepší!

 Kadlec_promo_video