EVops

Můj charakter – workshop s prof. J.Háblem

Vážení pedagogové,

přijměte pozvání na setkání základních a středních škol, během kterého Vám bude představena nová učebnice etické a charakterové výchovy s názvem „Můj charakter“. Setkání se uskuteční 25. srpna 2022 od 12 do 17 hodin na Krajském úřadě Královéhradeckého kraje v sále Albrechta z Valdštejna.

Budete mít jedinečnou příležitost seznámit se s unikátní učebnicí pro žáky středních škol, popř. žáky posledních ročníků základních škol, která je interaktivní a váže se k originálním animovaným videím. Autorem učebnice a obsahu videí je prof. PhDr. Jan Hábl, Ph.D. z Univerzity Hradec Králové.

Od nového školního roku 2022/2023 bude učebnice ověřována v praxi na min. 5 školách v Královéhradeckém kraji, následně by měla být k dispozici i dalším zájemcům.

 

Učebnice budou na setkání v omezeném množství k dispozici zdarma, videa jsou volně dostupná na Youtube kanálu Královéhradeckého kraje.

V případě zájmu o účast na setkání škol k etické výchově a výchově k charakteru se přihlaste, prosím, na tomto odkazu.

 

Učebnice i videa byly financovány z projektu Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji II.

 

V úvodu setkání budou oceněny školy zapojené v aktivitě Golden Heart. Díky této aktivitě je poukazováno na skutky prokazující dobrý charakter žáků, kteří jsou odměňováni během tradičních školních akademií a besídek jednotlivých škol na konci školního roku.