EVops

Letní škola etické výchovy

!!!LETNÍ ŠKOLA ZRUŠENA!!!

Vážení pedagogové,

již více jak rok se setkává skupina učitelů online pod názvem Kam kráčí etická výchova, ale osobní setkání je úplně o něčem jiném. Proto Vás zveme ve dnech 9. – 11. 8. 2021 na Letní školu do Kroměříže do Arcibiskupského gymnázia. Chceme tento čas zaměřit na osobnostní a sociální výchovu a sdílení dobré praxe. Pokud jste z větší dálky, je možné přijet již 8. 8. večer. Začali bychom v pondělí v 9:00 a končili ve středu obědem.

Registrace ZDE

Cena jedné noci na pokojích internátu školy je 300 Kč. Stravování bude dle vlastního uvážení a preferencí, stravu si hradí každý sám. Snídaně budou k zakoupení v Domově mládeže, na obědy můžeme chodit společně do restaurace.

Program bude tvořit převážně sdílení dobré praxe, online se k nám připojí Mgr. Ivan Podmanický Ph.D. Prosíme o promyšlení svého příspěvku (rozsah 45 – 90 minut) a vyplnění registračního formuláře níže do 15. 7. 2021. Příspěvek ale není podmínkou účasti. Podle počtu příspěvků bychom následně vytvořili konečný časový rozsah a pořadí každého příspěvku.

Cílem Letní školy etické výchovy je inspirace a povzbuzení do nového školního roku. Na charakteru záleží.

Dotazy zasílejte na hmartinakova@etickavychova.cz, tel. 737 637 033.

Na setkání s Vámi se těší za Etickou výchovu, o.p.s.

Pavel Motyčka a Hanka Martináková